بی خطر مسابقه کلن هوفنهایم بوندس لیگا آلمان

بی خطر: مسابقه کلن هوفنهایم بوندس لیگا آلمان

گت بلاگز اخبار بین الملل ورود تیم‌های رسانه‌ای خارجی به کره‌شمالی جهت پوشش بستن سایت هسته‌ای

گروه کوچکی از روزنامه‌نگاران خارجی امروز (سه‌شنبه) وارد کره‌شمالی شدند تا برنامه انهدام سایت هسته‌ای این کشور را پوشش دهند ولی رسانه‌های کره‌جنوبی که قبلا قرار

ورود تیم‌های رسانه‌ای خارجی به کره‌شمالی جهت پوشش بستن سایت هسته‌ای

ورود تیم های رسانه ای خارجی به کره شمالی جهت پوشش بستن سایت هسته ای

عبارات مهم : خارجی

گروه کوچکی از روزنامه نگاران خارجی امروز (سه شنبه) وارد کره شمالی شدند تا برنامه انهدام سایت هسته ای این کشور را پوشش دهند ولی رسانه های کره جنوبی که قبلا قرار بود در این مراسم شرکت کنند، حضور ندارند.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، پیونگ یانگ اجازه دسترسی تعداد محدودی خبرنگار را به سایت هسته ای خود داده است تا وعده اش جهت توقف آزمایش های زیر زمینی و پرتاب های موشک های بالستیک قاره پیما را نشان دهد. کره شمالی در آستانه نشست ۱۲ ژوئن میان کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی و دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا در سنگاپور این توقف یکجانبه را اعلام کرد.

کره شمالی در اعتراض به مانور نظامی کره جنوبی با ارتش آمریکا تماس با سئول در سطح عالی را قطع کرد و در نتیجه آن، هشت روزنامه نگار از کره جنوبی از این مراسم جا ماندند. در بحبوحه رشد نگرانی ها بر سر موفقیت این نشست، مون جائه-این، مدیر جمهوری کره جنوبی آخرهای امروز در واشنگتن با ترامپ دیدار می کند.

ورود تیم‌های رسانه‌ای خارجی به کره‌شمالی جهت پوشش بستن سایت هسته‌ای

گروهی که با پرواز چارتر از پکن وارد شهر وونسن در شرق کره شمالی شدند، متشکل از رسانه های انگلیس، روسیه، چین و ایالات متحده آمریکا هستند. این روزنامه نگاران مشمول بر اعضای شبکه تلویزیونی آسوشیتدپرس، در هتلی در این شهر بندری ساکن می شوند و بعد از آن با قطار به این سایت واقع در شمال شرقی کره شمالی انتقال یافته می شوند.

مراسم تعطیلی سایت هسته ای مذکور احتمالا طی روزهای آتی انجام می شود ولی این مساله به اوضاع آب و هوایی بستگی دارد. تصمیم کره شمالی جهت بستن سایت هسته ای پانگی -ری به نوعی ژست کیم جونگ اون در آستانه نشست با ترامپ هست. کره شمالی تاکنون شش آزمایش زیر زمینی در سایت مذکور انجام داده و کیم ماه گذشته به رهبران حزب حاکم گفت که آزمایش های زیاد غیر مهم هست.

گروه کوچکی از روزنامه‌نگاران خارجی امروز (سه‌شنبه) وارد کره‌شمالی شدند تا برنامه انهدام سایت هسته‌ای این کشور را پوشش دهند ولی رسانه‌های کره‌جنوبی که قبلا قرار

واژه های کلیدی: خارجی | آزمایش | آمریکا | رسانه ای | رسانه ها | روزنامه | کره جنوبی | کره شمالی | دونالد ترامپ | روزنامه نگار

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs