بی خطر مسابقه کلن هوفنهایم بوندس لیگا آلمان

بی خطر: مسابقه کلن هوفنهایم بوندس لیگا آلمان

گت بلاگز اخبار حوادث مرد ترکیه‌ای قربانی نیت شیطانی

مرد جوان که کارفرمای اهل ترکیه خود را در مزرعه‌ای کشته و به کشور عزیزمان ایران گریخته بود‌ بازداشت شد. متهم در جریان تحقیقات مدعی بود چون مرد میانسال قصد داشته

مرد ترکیه ای قربانی نیت شیطانی

عبارات مهم : ایران

مرد جوان که کارفرمای اهل ترکیه خود را در مزرعه ای کشته و به کشور عزیزمان ایران گریخته بود بازداشت شد. متهم در جریان تحقیقات مدعی بود چون مرد میانسال قصد داشته وی را در دام شیطانی گرفتار کند، به این جنایت دست زده هست.

به گزارش جام جم، روز های نهایی هفته گذشته گزارشی از طریق پلیس کشور ترکیه در اختیار پلیس بین الملل کشور عزیزمان ایران قرار داده شد که نشان می داد مرد 27 ساله که تبعه کشور عزیزمان ایران است اوایل سال گذشته مرد 50 ساله ترکیه ای را در مزرعه ای در چورلوی استان تکیرداغ ترکیه به قتل رسانده و گریخته هست. از آن موقع پلیس ترکیه در جست وجوی این مرد ایرانی بوده که در تحقیقات معلوم شده است او به کشور عزیزمان ایران بازگشته هست. بررسی ها نشان می داد متهم فراری در شهر کرج پنهان شده است است.

همزمان با تشکیل پرونده قضایی در شعبه 13 دادسرای جنایی کرج با دستور بازپرس حسن علائی اصل ثمرین، تحقیقات پلیس جهت بازداشت متهم به قتل فراری شروع شد. جست وجوها در این باره ادامه داشت تا این که ماموران به سرنخ هایی دست یافتند که نشان می داد، عامل جنایت جهت نقاشی ساختمان به منزل ای در منطقه عظیمیه کرج در رفت و آمد هست. با کشف این سرنخ ماموران دو روز پیش با ورود به منزل مورد نظر، متهم به قتل را در حال نقاشی ساختمان شناسایی و بازداشت کردند.

مرد ترکیه‌ای قربانی نیت شیطانی

متهم جهت ادامه تحقیقات به اداره جنایی پلیس آگاهی استان البرز انتقال یافته شد و به قتل مرد ترکیه ای اعتراف کرد.

متهم به قتل به افسر تحقیق گفت: من کار مناسبی در کشور عزیزمان ایران نداشتم. یکی از دوستانم به من پیشنهاد کرد جهت یافتن کار به ترکیه سفر کنم. یک سال پیش به این کشور رفتم. بعد از یک ماه کاری پیدا نکردم تا این که یکی از دوستانم مرا به مردی 50 ساله که صاحب مزرعه ای در چورلوی استان تکیرداغ بود معرفی کرد. من در مزرعه او کار می کردم و همانجا می خوابیدم. طبق قراردادی که با او داشتم قرار بود وی هر ماه یک میلیون لیر ترکیه حقوق بدهد.

مرد جوان که کارفرمای اهل ترکیه خود را در مزرعه‌ای کشته و به کشور عزیزمان ایران گریخته بود‌ بازداشت شد. متهم در جریان تحقیقات مدعی بود چون مرد میانسال قصد داشته

وی افزود: او اوایل حقوقم را بموقع پرداخت می کرد ولی در ادامه حقوقی نداد. عصر روز اتفاق در مزرعه بودم. بعد از آخر کارهایم علوفه ها را به طویله بردم. ساعاتی بعد او سراغم آمد و می خواست مرا مورد آزار و اذیت قرار دهد که موفق نشد. من آنقدر ترسیده بودم که با برداشتن سلاح شکاری او، سه گلوله به وی شلیک کردم که فوت کرد.

متهم به قتل ادامه داد: جسد مرد مزرعه دار را میان علوفه ها پنهان کردم، بعد هم با برداشتن کلید خودرویش سوار تویوتای او شدم و به سمت منزل اش که در پنج کیلومتری مزرعه اش بود، رفتم. چون حقوقم را نداده بود می خواستم پول هایش را هم بابت حقوقم بردارم. در منزل قفل بود. شیشه آنجا را شکسته و وارد ساختمان شدم. همه جا را جست وجو کردم ولی فقط یک میلیون و 700 هزارلیر یافتم و با دزدیدن این پول از منزل مقتول بیرون آمدم .

وی افزود: بعد سراسیمه سوار خودروی مقتول شدم و تا شهر دیگری ادامه مسیر دادم. بعد ماشین را در ورودی شهر رها کردم. یک ماه مخفیانه در آنجا بودم و با پول هایی که دزدی کرده بودم هزینه زندگی ام را تامین می کردم. تا این که از طریق یکی از دوستانم به صاحب رستورانی معرفی شدم و به عنوان گارسون در آنجا کار می کردم. زمانی که متوجه شدم ماجرای جنایتم لو رفته و پلیس ترکیه جسد مزرعه دار را یافته و من تحت تعقیب هستم، خیلی ترسیدم. کارم را رها کردم و با پول اندکی که داشتم به طور قاچاقی به کشور بازگشتم و ماجرای جنایت را جهت کسی بازگو نکردم. گمان نمی کردم بعد از یک سال شناسایی و بازداشت شوم.

مرد ترکیه‌ای قربانی نیت شیطانی

عامل جنایت به اتهام مباشرت در قتل عمد روانه زندان شد. تحقیقات از او ادامه دارد.

واژه های کلیدی: ایران | ترکیه | جنایت | مزرعه | ایرانی | بازداشت | تحقیقات | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs