بی خطر مسابقه کلن هوفنهایم بوندس لیگا آلمان

بی خطر: مسابقه کلن هوفنهایم بوندس لیگا آلمان

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (471)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (471)

چهره ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … (471)

عبارات مهم : ایران

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزینش کرده اند و با داشتن صفحه در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

سلامی دوباره خدمت همه شما عزیزان. مانند هر لحظه با گزیده ای از فعالیت صورت ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … در روزهای گذشته در خدمتتان هستیم. امیدوارم طاعات و عباداتتان مورد قبول درگاه حق قرار گیرد و تک تک لحظاتتان در این ماه عزیز سرشار از خیر و برکت باشد. ممنون از این که امروز هم ما را گزینش کرده اید.

شروع میکنیم با این پست وحدت بخش رضا صادقی با لباس زیبای قوم کرد. جهت مردم تمامی اقوام وطن عزیزمان آرزوی سعادت و خوش اقبالی داریم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (471)

نظرسنجی تصویری کیهان ملکی که ضمن عرض احترام به نظر زن شهبازی، بنده با ریش را ترجیح میدهم. شما کدام را؟

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

عکس آتلیه ای تازه ساره بیات بازیگر خوب سینمای کشور عزیزمان ایران از قاب دوربین بابک حصیبیان. ساره جان با اینکه خوب تامین شده است ای ولی باز اگر در جایی بودی و کم آوردی خبر بده به فرزند ها بگویم برایت بیاورند. النگو را میگویم!

علیرضا طلیسچی خیلی زیر پوستی به سان روف ماشین اش اشاره کرده هست، چون فقط در اتوبوس میتوان اینگونه و از این زاویه سلفی گرفت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (471)

استقامت و خلاقیت بهنام تقدیر هم ستودنی هست. با اینکه در آسانسور بوده ولی جهت سلفی از آینه ی آسانسور استفاده نکرده است!

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

سمت راست: سه روز مانده به امتحان.

سمت چپ: شب امتحان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (471)

ترانه علیدوستی همچنان در ژاپن است و یک تیم سریال را در شهرک سینمایی غزالی علاف خود کرده است.

یادی کنیم از شهلا زن ریاحی، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون که چندیست گرفتار بیماری آلزایمر شده است است و بیش از پیش نیازمند پیگیری و توجه مسئولین. ضمن آرزوی سلامتی جهت ایشان این تصویر بهانه ای شد تا تقدیر کنم از سامان مقدم که در فیلم “نهنگ عنبر 2” در اقدامی ارزشمند و ستودنی از زن ریاحی در سکانسی کوچک و شاد استفاده کرده بودند.

تشکیل جلسه فوری کمیته بین المللی المپیک در پی انتشار خبر احتمال حمل مشعل المپیک به وسیله یک هنرمند ایرانی. اعضای کمیته حمل این نماد با کاپشن و کیف چرمی را خلاف مقررات دانسته اند.

لیلا حاتمی و پیمان معادی در نمایی از فیلم “بمب” به کارگردانی پیمان معادی که این روز ها در دست ساخت هست. محمود کلاری تصویربردار، مانی حقیقی تهیه کننده و بهرام دهقانی تدوینگر این پروژه هستند و از قرار معلوم کار خوبی خواهد بود.

آقا رضا کیانیان در نمایی از سریال “شهرزاد 2” در انتظار بازگشت ترانه علیدوستی به وطن.

سلفی محسن افشانی و ارسلان قاسمی، دو قناریِ سینمای کشور عزیزمان ایران که گویا در پروژه “آتش و قداره” با یکدیگر همکار شده است اند. اتفاقی تکرار نشدنی در تاریخ سینمای ایران. هم طراز با اتفاق حضور همزمان آل پاچینو، رابرت دنیرو و مارلون براندو در پدرخوانده.

سلفی سارا و نیکا، دوقلو های پایتخت که در پنجمین سری از این سریال محبوب هم حضور دارند.

تورو خدا یک مرخصی چند روزه به برزو ارجمند بدهید یک سر به زن و زندگی اش بزند و برطرف دلتنگی کند. بیچاره دق کرد!

تینا پاکروان، آماده مهاجرت از سواحل هرمزگان. در کنار شعری فاخر و پر از مفاهیم ادبی!

– قربون دخترم برم که هر چی آبرو داشتمو…. چند برابر کرده!

عزیزان به اتفاق همسرانشان در مراسم افتتاحیه یک رستوران. مهدی میامی، رزیتا غفاری و قاسم زارع.

سلفی پرستور صالحی در کنار نیما کرمی و همسرش و علی صالحی. نیما کرمی روز گذشته بسیار هنرمندانه توانست سونامی ای که رضا رویگری در اجرای زنده تلویزیون به پا کرده بود، کنترل کند تا برنامه اش کماکان از تلویزیون پخش شود.

رضا عنایتی، محسن کیایی، پژمان جمشیدی، عادل فردوسی پور و عزیزی که خیلی صورت اش آشناست، در حاشیه جام ستاره ها که هر سال حدود سی چهل تورنمنت با همین نام با حضور بازیگران و صورت های معروف برگزار میشوند و اسپانسر ها را تبلیغ میکنند.

سلفی خوشحال علیرضا نیکبخت در منزل جدیدش. مبارک باشد علی جان. اگر خدا بخواهد در همین منزل داماد شوی و مراسم خوش حالی عروسی بگیری. و البته تصویر هایش را هم بگذاری تا ما نیز بی نصیب نمانیم!

آناهیتا جان اینکه شما حامی محیط زیست هستی خیلی خوب و تحسین برانگیز است ولی خب توجیه منطقی جهت اینکه آیا این عنوان را با حوله تنپوش اعلام کرده ای وجود ندارد.

پوراندخت مهیمن، خوشحال در مراسم خوش حالی تولد یک سالگی نوه اش. امیدوارم سرتاسر زندگی همه عزیزان پر از لحظات شیرین اینچنینی باشد.

آزاده مهدیزاده تصویری از گورِ رزروی که جهت خود تهیه کرده است به اشتراک گذاشته. به شما اطمینان میدهم اگر خودتان هم جهت خود از این شو آف ها نکنید، سر موقع اش بازماندگان انجام خواهند داد. بعد دلواپس نباشد!

الهه منصوریان در استادیوم آزادی پیش از شروع بازی کشور عزیزمان ایران – آرژانتین که با پیروزی والیبالیست های عزیزمان همراه بود. همانطور که میدانید حضور بانوان در این مسابقه های آزاد است و حدود 300 صندلی از 12 هزار صندلی ورزشگاه متعلق به بانوان عزیز هست. که از میان این 300 صندلی، حدود 270 مورد آن بین خانواده های بازیکنان و سایر تیم های ورزشی و مجموعه های مرتبط تخصیص می یابد و از 30 مورد باقیمانده حدود 20 تای آن به عزیزان تذکر دهنده و چراغ قوه دار مربوط میشود. 5 صندلی هم که خراب است و جای نشستن نیست و مردم عادی میتوانند از 5 صندلی باقیمانده استفاده کنند و حس حضور در ورزشگاه را تجربه کنند.

خاطره حاتمی در باغ فردوس با ظاهری که اگر بازیگر نبود با توجه به جو حاکم قطعا مورد بازجویی و تجسس کامل قرار میگرفت!

پوریا جان حالا شما این یک بار را از خوردن این دو فرشته صرف نظر کن قول میدهیم عید فطر چند روز جلوتر بیافتد.

نیرومند باش بهنام جان. همه چیز خیلی سریع تمام میشود و باز با صحت کامل روی صحنه باز خواهی گشت. دعاهای مردم کشور عزیزمان ایران هم همواره پشتت است.

در تکمیل بی سوژگی این روز ها تصویر نسرین مقانلو و عمه اش را کم داشتیم که شکر خدا جنسمان جور شد.

رضا توکلی در مراسم اکران شخصی مستند “پرتو” که به مرور زندگی هنری مازیار پرتو یکی از تصویربرداران بزرگ سینمای کشور عزیزمان ایران میپردازد. البته منظور آقا رضا از منزل سینما، همان موزه سینماست! چون مراسم در موزه سینما برگزار شده است بود، نه منزل سینما.

– پسر این چیه گذاشتی اینستا؟ آبرو داریم تو مملکت!

+ (سین میکند، ولی پاسخ نمیدهد)

شهرام حقیقت دوست و رفیقش در حال پینگ پونگ بازی در کنار جنگل. همین. دلواپس نباشید، موردی پیش بیاید حتما میگوییم، چیزی از زیر دستمان در نمیرود!

سروش رفیعی، بازیکن خوب فوتبال کشورمان که اخیراً دست پرسپولیسی ها را در حنا گذاشته و با یک تیم قطری توافق کرده هست، با به اشتراک گذاشتن این تصویر از چالش چای و مسدود کردن کامنت ها، روی زخم طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) بنزین پاشید. (تا با امضای قرارداد، کبریت را هم به مجموعه هوادار + زخم + بنزین، اضافه کند).

چرا با چنین تصاویری شیرینی برد و بازی خوبتان را زهرمار میکنید؟!

تصویری قدیمی از زنده یاد حسن جوهرچی و دخترش آوا که بهانه خوبی شد تا از این هنرمند نجیب و با اخلاق یادی کنیم. با وجود سپری شدن چند ماه از سفر حسن جوهرچی، هنوز کلمه “زنده یاد” پیش از نام وی بسیار سنگینی میکند. روحش شاد.

شیوا ابراهیمی، نازنین فراهانی، مرجان اشرفی زاده و حمیدرضا پگاه در روزهای نهایی سریال جدیدشان “فریبا” که در شمال ضبط شده است است.

با این سلفی شاخ اینستاطور از مهراوه شریفی نیا مطلب امروز را هم به آخر میبریم. ممنون از اینکه همراهمان بودید.

اخبار فرهنگی – برترین ها – امیررضا شاهین نیا

واژه های کلیدی: ایران | سریال | صندلی | ایرانی | سینمای | سینمایی | اینستاگرام | تاریخ ایران | هنرمند ایرانی

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (471)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (471)

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs