بی خطر مسابقه کلن هوفنهایم بوندس لیگا آلمان

بی خطر: مسابقه کلن هوفنهایم بوندس لیگا آلمان

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات با کی روش جهت جذب سرجیو مشورت نکردیم/ دنبال ایجاد مکتب تازه هستیم ، کلوب فولاد

عضو هیات مدیره کلوب فولاد خوزستان با بیان اینکه این کلوب با «پائولو سرجیو» به دنبال ایجاد مکتب جدیدی هست، گفت: سرجیو نسبت به کاری که می‌کند کمترین دستمزد را می‌

با کی روش جهت جذب سرجیو مشورت نکردیم/ دنبال ایجاد مکتب تازه هستیم ، کلوب فولاد

کلوب فولاد: با کی روش جهت جذب سرجیو مشورت نکردیم/دنبال ایجاد مکتب تازه هستیم

عبارات مهم : توافق

عضو هیات مدیره کلوب فولاد خوزستان با بیان اینکه این کلوب با «پائولو سرجیو» به دنبال ایجاد مکتب جدیدی هست، گفت: سرجیو نسبت به کاری که می کند کمترین دستمزد را می گیرد!

محمدرضا شریف در گفتگو با مهر، به توافق کلوب فولاد خوزستان با پائولو سرجیو سرمربی پرتغالی پرداخت و تاکید کرد که این مربی پرتغالی نه تنها روی نیمکت تیم بزرگسالان می نشنید بلکه نظارت مستقیمی روی تمام تیم های کلوب خواهد داشت. شریف با بیان اینکه هزینه استخدام سرجیو از بسیاری از مربیان داخلی کمتر بوده هست، اعلام کرد که این کلوب به دنبال ایجاد یک مکتب تازه دیگر در فوتبال کشور عزیزمان ایران با سرجیو است.

با کی روش جهت جذب سرجیو مشورت نکردیم/ دنبال ایجاد مکتب تازه هستیم ، کلوب فولاد

مشروح گفتگوی مهر با عضو هیات مدیره کلوب فولاد در ذیل می آید:

* آقای شریف! چه شد که با پائولو سرجیو به توافق رسیدید؟ آیا حضور این مربی روی نیمکت فولاد قطعی است؟

– محمدرضا شریف: مذاکرات مقدماتی با سرجیو صورت گرفته و به توافقات ابتدایی هم رسیده ایم. ما چندین مربی از کشورهای متفاوت از جمله پرتغال، فرانسه، کرواسی، صربستان، بوسنی و برزیل مدنظر داشتیم که در هیات مدیره بررسی شد. در نهایت اعضای هیات مدیره روی آقای سرجیو به توافق نظر رسیدند.

عضو هیات مدیره کلوب فولاد خوزستان با بیان اینکه این کلوب با «پائولو سرجیو» به دنبال ایجاد مکتب جدیدی هست، گفت: سرجیو نسبت به کاری که می‌کند کمترین دستمزد را می‌

* ملاک مهم گزینش سرجیو چه بود؟

– توصیه مهم این بود که هیات مدیره فقط تیم بزرگسالان فولاد را مدنظر نداشت. سرجیو عالی ترین مدرک مربیگری دنیا را در اختیار دارد. او همچنین سابقه حضور در لیگ قهرمانان آسیا را به عنوان سرمربی در کارنامه دارد. حضور روی نیمکت تیم های لیگ یک پرتغال و قهرمانی در اسکاتلند و ولز هم از دیگر کارنامه های کاری سرجیو هست. او حتی در لیگ قهرمانان اروپا موفق شد منچستریونایتد بزرگ را با «الکس فرگوسن» شکست بدهد.

* آیا قرار است سرجیو روی تیم های پایه فولاد هم نظارت داشته باشد؟

– ما سرمربی ای می خواستیم که دانش فنی را در کل تیم های فولاد و نه فقط تیم لیگ برتری به کار بگیرد. جهت همین باید کسی را استخدام می کردیم که دانش فنی فراتری از کشور عزیزمان ایران داشته باشد تا انتقال دانش فنی به خوبی صورت بگیرد. تیم فولاد در تمام رده های سنی در کشور مدعی است به جز تیم بزرگسالان. علت این عنوان هم این است که فولاد در سالهای اخیر استعدادهایش را حفظ نکرده است و نتوانسته استعدادهای واقعی را پیدا کند و پرورش بدهد.

با کی روش جهت جذب سرجیو مشورت نکردیم/ دنبال ایجاد مکتب تازه هستیم ، کلوب فولاد

برای همین سرمربی ای می خواستیم که همزمان با کار در لیگ برتر، نگاه خاص ای به تیم های پایه داشته باشد و به احیای سبک خوزستانی و حتی ایجاد یک مکتب تازه در فولاد کمک کند. باتوجه به اینکه فوتبال پرتغال، برزیل و کشورهای آمریکای لاتین قرابت و شباهتی با فوتبال خوزستان دارد، ما این مربی را گزینش کردیم. همانطور که گفتم اگر حضور سرجیو در فولاد قطعی شود، این مربی فقط روی نیمکت بزرگسالان نمی نشیند و در خدمت کلوب خواهد بود.

* گزینش چنین سرمربی ای قطعا هزینه زیادی جهت فولاد در پی خواهد داشت؟

عضو هیات مدیره کلوب فولاد خوزستان با بیان اینکه این کلوب با «پائولو سرجیو» به دنبال ایجاد مکتب جدیدی هست، گفت: سرجیو نسبت به کاری که می‌کند کمترین دستمزد را می‌

– باید بگویم باوجود اینکه سرجیو عالی ترین مدرک مربیگری را دارد ولی پایین ترین قرارداد را از نظر دریافت دستمزد نسبت به سایر مربیان خواهد داشت. علت آن هم کوتاه کردن دست دلالان و واسطه ها و مذاکره مستقیم با خود ایشان بود.

* مبلغ قرارداد سرجیو چقدر است؟

– قطعا بعد از امضای قرارداد آنرا اعلام می کنیم. باید فرایند امضای قرارداد کامل شود. البته این کار باید با رضایت خود سرجیو صورت بگیرد. در مجموع باید بگویم حجم کاری سرجیو نسبت به سایر مربیان چندین برابر خواهد بود و تیم های پایه را به صورت کامل پوشش خواهد داد ولی در مقایسه با کارش، پایین ترین دستمزد را می گیرد. این باعث مباهات مدیریت کلوب است که به این توصیه توجه داشته ایم که حاصر دسترنج کارگران شرکت فولاد بی جهت هزینه نشود. در واقع ما به دسترنج کارگران فولاد احترام می گذاریم و از آن صیانت می کنیم.

با کی روش جهت جذب سرجیو مشورت نکردیم/ دنبال ایجاد مکتب تازه هستیم ، کلوب فولاد

* آیا سرجیو دستیار ایرانی هم خواهد داشت؟

– قطعا دستیاران ایرانی فوتبال خوزستان در کنار سرجیو حضور خواهند داشت تا روی جانشین پروری هم نگاه خاص ای داشته باشیم.

* باتوجه به شرایط آب و هوایی خوزستان، آیا سرجیو شرایط خاصی جهت کار تعیین کرده است؟

– خیر، شروطی که مطرح شد، زیاد روی تسهیلات کاری بود که بسیار کمتر از شروط مربیان داخلی است.

* آیا کلوب فولاد با یحیی گل محمدی و عبدالله ویسی هم مذاکره کرده بود؟

– ما مذاکراتی با گل محمدی داشتیم ولی هرگز ویسی گزینه ما نبود و نمی دانم آیا در رسانه ها از وی به عنوان گزینه فولاد یاد می شد. صحبتهای ما با گل محمدی جدی بود.

* آیا با گل محمدی به توافق نرسیدید؟

– گل محمدی جزو مربیان خوب فوتبال کشور عزیزمان ایران بوده و به شرایط فوتبال کشور عزیزمان ایران کاملا آشنا است ولی هزینه های ایشان نسبت به سرجیو به مراتب زیاد بود و ما هم جهت صیانت از دسترنج کارگران فولاد، در نهایت سرجیو را گزینش کردیم. این مربی پرتغالی، در یک دوره از لیگ قهرمانان آسیا موفق شد 10 امتیاز بگیرد در صورتی که ما فصل گذشته در یک نیم فصل نتوانستیم زیاد از 13 امتیاز بگیریم.

* سرجیو چه زمانی به اهواز می آید؟

– ایشان امروز در اهواز خواهند بود و طی امروز یا فردا از امکانات فولاد دیدار می کند و توافق نهایی صورت خواهد گرفت.

* به عنوان سئوال پایانی. از سرجیو به عنوان یکی از حامیان کارلوس کی روش در پرتغال یاد می شود. آیا با کی روش جهت استخدام این مربی مشورت کرده بودید؟

– خیر، ابدا مشورتی با کی روش نداشته ایم و کاملا مستقل تصمیم گیری شده است هست. شاید حتی کی روش هم از حضور سرجیو در فولاد بی خبر باشد. ما اصلا وارد این حیطه نشدیم که بخواهیم جهت تایید یک مربی، با یک نفر دیگر مشورت کنیم و روند مذاکرات تابع این موارد باشد.

واژه های کلیدی: توافق | سرمربی | فوتبال | خوزستان | گل محمدی | فولاد خوزستان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs