بی خطر مسابقه کلن هوفنهایم بوندس لیگا آلمان

بی خطر: مسابقه کلن هوفنهایم بوندس لیگا آلمان

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات خشم زیدان از بیانات لینکر

به گزارش ایسنا، رئال مادرید یک شنبه در هفته نهم لالیگا به مصاف ایبار می رود. زین الدین زیدان در نشست خبری پیش از بازی گفت: کریم بنزما بی صبرانه منتظر گل نیست.

خشم زیدان از بیانات لینکر

خشم زیدان از بیانات لینکر

عبارات مهم : سرمربی

سرمربی رئال مادرید از انتقاد گری لینکر از کریم بنزما به شدت عصبانی شد.

به گزارش ایسنا، رئال مادرید یک شنبه در هفته نهم لالیگا به مصاف ایبار می رود. زین الدین زیدان در نشست خبری پیش از بازی گفت: کریم بنزما بی صبرانه منتظر گل نیست. به نظر من یک مهاجم تنها نباید گلزنی کند. بنزما گلزنی می کند ولی تعداد آن به ۵۰ نمی رسد و ۲۵ تا ۳۰ بار دروازه حریفان را باز می کند. او با دیگر بازیکنان خیلی خوب همکاری می کند البته تنها بنزما این چنین نیست، همه این کار را می کنند. بنزما در مجموع بازیکن خوبی است.

گری لینکر بعد از دیدار رئال مادرید و تاتنهام به شدت از عملکرد بنزما انتقاد کرد و او را “بی ارزش” خواند. سرمربی مادرید از این بیانات عصبانی شد و گفت: خجالت آور است کسی که فوتبال را می شناسد چنین حرفی راجع به بنزما بزند. جهت من بنزما از همه بهتر هست. او ۶۰ گل نزده ولی می تواند ۳۰ گل به ثمر برساند و آن را به ۶۰ نیز برساند. جهت من بنزما با توجه به شاخصه هایی که دارد عالی ترین است.

زیدان افزود: از انتقادات ناراحت می شوم چون آنها بازیکنانم هستند و در هر شرایطی از آنها دفاع خواهم کرد. جهت بعضی بنزما مهاجم خوبی نیست ولی جهت من هست. او تقریبا ۱۰ سال در این تیم بازی کرده و عملکرد مثبتی داشته هست. او در زمین بازیکن خوبی است ولی هر لحظه عالی ترین نیست. جهت من گلزنی اش مهم نیست. اگر بیش تر گلزنی کند خوشحال می شوم.

سرمربی مادرید راجع به اوضاع تیمش در لالیگا اظهار کرد: می دانیم شرایط سخت است و هر سه روز یک بار باید به میدان برویم. اکنون هفت بازی پیش رو داریم. همه بازیکنان دوست دارند به میدان بروند. کمی شرایط پیچیده است ولی تقریبا هر دو روز یک بار باید ریکاوری کنیم. از لحاظ فیزیکی در اوضاع خوبی به سر می بریم.

سرمربی فرانسوی افزود: اگر به نتایجی که کسب کنیم نگاه کنیم متوجه می شویم تاکنون بد کار نکردیم. می توانیم بهتر شویم. با تیم صدرنشین پنج امتیاز فاصله داریم، در لیگ قهرمانان در جایگاه نخست گروه خود قرار داریم و از ابتدای فصل، دو جام را بالای سر بردیم. نمی دانم مردم آن را فراموش کردند یا نه ولی ما به یاد داریم. تا آخر فصل می توانیم لالیگا، لیگ قهرمانان اروپا و کوپا دل ری را نیز فتح کنیم. چیزی جهت نگرانی وجود ندارد.

خشم زیدان از بیانات لینکر

واژه های کلیدی: سرمربی | لالیگا | کریم بنزما | رئال مادرید | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs