بی خطر مسابقه کلن هوفنهایم بوندس لیگا آلمان

بی خطر: مسابقه کلن هوفنهایم بوندس لیگا آلمان

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات آیا هنگامی که AFC مرا جریمه کرد هیچکس از من دفاع نکرد؟ / قلعه نویی

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن با بیان اینکه نتیجه بازی با استقلال به تاریخ پیوسته هست، به آشتی‌اش با مهدی رحمتی و صحبت در برنامه نود پرداخت و توصیه‌هایی هم به علی ک

آیا هنگامی که AFC مرا جریمه کرد هیچکس از من دفاع نکرد؟ / قلعه نویی

قلعه نویی: آیا هنگامی که AFC مرا جریمه کرد هیچکس از من دفاع نکرد؟

عبارات مهم : سرمربی

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن با بیان اینکه نتیجه بازی با استقلال به تاریخ پیوسته هست، به آشتی اش با مهدی رحمتی و صحبت در برنامه نود پرداخت و توصیه هایی هم به علی کریمی داشت.

به گزارش مهر، امیر قلعه نویی در نشست خبری پیش از بازی ذوب آهن با سایپا که بعدازظهر امروز در شرکت لیگ برگزار شد، گفت: بازی با استقلال به تاریخ پیوست. سختترین بازی ما در لیگ، فردا با سایپا هست. سایپا یک تیم فیزیکی و درگیر شونده هست. ما هم ذوب آهن هستیم و روند رو به رشدمان خوب است.

وی افزود: بر خلاف نیم فصل اول که نیمکت تیم خالی بود و داخل زمین شرایطمان خوب نبود، الان شرایط خوب شده است هست. ان شاءالله اگر فردا شرایط زمین اجاز بدهد بازی خوبی خواهیم دید.

آیا هنگامی که AFC مرا جریمه کرد هیچکس از من دفاع نکرد؟ / قلعه نویی

سرمربی ذوب آهن گفت: ما مظلوم ترین تیم لیگ در بحث داوری ها هستیم. در یکی از مسابقه های ما هم از یک کلمه شرم آور استفاده کردند. ما خیلی از داوری ضرر کردیم مثل بازی با سیاه جامگان. حتی یک امتیاز هم در این شرایط جهت تیم های اوج و پایین جدول حساس هست. خواهشمان این است که داوران تمرکز بیشتری داشته باشند. فدراسیون فوتبال باید این دو سه ماه نهایت آرامش را جهت داوران ایجاد کند تا ضریب غلط های پایین بیاید. فدراسیون می تواند و مسئول است این کار را بکند. عمده علت غلط های مسئله اقتصادی هست. ما نخستین تیمی هستیم که از داوری لطمه خورده ایم. از همه بدتر آقای ملکی داوری است که ما را در حذفی نابود کرد و خنده کنان به رختکن رفت. او بدجور اشتباه کرد ولی می خندید.

قلعه نویی در خصوص ضعف ذوب آهن در پست دفاع چپ یادآور شد: ما در ساختار دفاعی باید زیاد کار کنیم. این را قبول دارم ولی آقای ستاری یک دفاع چپ کلاسیک نبوده هست. او در این مسابقه مجبوری مورد استفاده قرار داده شد ولی در تمام مسابقه های مهره کلیدی بوده هست. وحید بوحمدان هم بازیکن کلیدی و فداکاری است که در هر پستی خواسته ایم، استفاده کرده ایم. قبول دارم این دو بازیکن دفاع چپ کلاسیک نیستند. از اول فصل دنبال دفاع چپ کلاسیک بودیم ولی به هر دلیلی نشد.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن با بیان اینکه نتیجه بازی با استقلال به تاریخ پیوسته هست، به آشتی‌اش با مهدی رحمتی و صحبت در برنامه نود پرداخت و توصیه‌هایی هم به علی ک

وی در پاسخ به سئوالی مبنی بر بازی تیم های ایرانی و عربستانی در لیگ قهرمانان آسیا در یک کشور بی طرف، گفت: ما باید خیلی از کارها را درست کنیم. این یک قطره ای از دریا هست. ۱۵ سال پیش گفتم. آرشیو مصاحبه های من هست. بعضی از مطبوعات هزار انگ به من زدند. مرا سنتی کردند و گفتند ادبیات ندارم. من ۱۵ سال پیش گفتم دنیا شده است است دهکده جهانی و باید تعاملات جهانی داشته باشیم. ما هنوز در زیرساختها مسئله داریم و حتی سکوی مناسب تماشاگران نداریم. همان موقع آقای پست هاشمی طبا را گرفتند.

سرمربی ذوب آهن تاکید کرد: جهت بهتر شدن شرایط باید مجموعه درست باشد. اقتصاد و ارتباطات مملکت باید درست باشد و سپس برویم سراغ فوتبال. لیگ دسته اول را نگاه کنید. ما گاهی این لیگ را نگاه می کنیم تا جهت سالهای بعد بازیکن پیدا کنیم. آدم هنگامی که این زمین ها را می بیند تعجب می کند چطور در آن فوتبال بازی می کنند.

وی سپس خطاب به یکی از خبرنگاران، گفت: شما که این سئوال را می کنید؛ بنده یک مصاحبه علیه کنفدراسیون آسیا کردم و ۵ هزار دلار جریمه شدم. نه شما و نه مسئولان فدراسیون از من دفاع نکردید. آیا شما از حق ما دفاع نکردید؟ من گفتم کشور عزیزمان ایران امن ترین کشور دنیاست و آیا نباید مسابقه های اینجا باشد. این حرف را زدم ولی هیچکس از من حمایت نکرد. اگر یک نفر دیگر این حرفها را می زد می شد حجت. بعد شما هم در این ماجرا تاثیر داشتید!

آیا هنگامی که AFC مرا جریمه کرد هیچکس از من دفاع نکرد؟ / قلعه نویی

قلعه نویی راجع به مسابقه های لیگ قهرمانان آسیا و ارزیابی اش از عملکرد ذوب آهن، گفت: نگاه اول من در آسیا این است که انگیزه داشته باشیم. البته تیم های آسیایی تا دندان مسلح هستند. تیم لخویا هم یک بودجه هنگفت دارد. ما از نظر نیروی انسانی جلو هستیم ولی از نظر پرسشها مالی عقبیم. تا الان ۳۰ درصد پرداختی داشتیم. یک ماه است با بازیکنان صحبت می کنیم ومی گوییم بالاخره پول می آید.

سرمربی ذوب آهن با اشاره به مشکلاتی که تیم های تحت هدایتش داشته اند، ادامه داد: نمی دانم چرا؛ روی پیشانی من نوشته سیزدهمی استقلال، نهمی استقلال، تعلیق تیم ملی، پرسشها کمپ استقلال و مسائلی از این دست. در این شرایط می ماند انگیزه و توکل. به گروهمان خوشبینم چون بازیکنانمان انگیزه دارند.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن با بیان اینکه نتیجه بازی با استقلال به تاریخ پیوسته هست، به آشتی‌اش با مهدی رحمتی و صحبت در برنامه نود پرداخت و توصیه‌هایی هم به علی ک

سرمربی ذوب آهن راجع به اینکه گفته می شود موتور تیم هایش دیر روشن می شود، گفت: اصلا این طور نیست.

وی راجع به اینکه علی دایی هم در نشست خبری گفته بود داوری ها از تیمش ۱۰ امتیاز گرفته و حالا شما هم به پرسشها و غلط های داوری معترض هستید، تاکید کرد: با قاطعیت می گویم داوری ما از فوتبالمان جلو است به هزار دلیل. یکی از دلایل غلط های داوری پرسشها اقتصادی هست. اینجا پول داوران را سر موقع نمی دهند. همین داوران در بازی های بین المللی با چه کیفیتی سوت می زنند ولی زیرساختهای داوری ما در حد پرسشها فنی نیست.

آیا هنگامی که AFC مرا جریمه کرد هیچکس از من دفاع نکرد؟ / قلعه نویی

سرمربی ذوب آهن راجع به آشتی با مهدی رحمتی و صحبت در برنامه نود که نشانه هایی از آشتی با منتقدانش را دارد، گفت: من این روزها را می دیدم. فردوسی پور زمانی که پایم را جراحی کردم به منزل ام آمد. به او گفتم راهی که می روی اشتباه هست. می توانست برنامه نود بهتر باشد. آیا نباید از فوتبال لذت ببریم. آیا ما نباید از فوتبال و برد و باخت لذت ببریم؟ داریم راه را اشتباه می رویم. عادل می توانست برنامه اش همانطور و با همان اهداف ادامه پیدا کند و بهتر از این باشد. حالا او راه دیگری را گزینش کرد.

وی افزود: علی کریمی یک سرمایه است ولی این رفتارها درست نیست. می خواستم به کریمی زنگ بزنم و صحبتهایی با او داشته باشم. کاری کنیم همه از فوتبال لذت ببریم. راجع به رحمتی هم باید بگویم وظیفه ام هست. نمی توانم چشمم را روی بعضی پرسشها ببندم. خیلی هم از این نظر آسیب دیدم ولی اینها مثل فرزند های ما هستند. هنگامی که او خودش می آید حتما به یکسری پرسشها پی برده هست. همه وظیفه داریم به فوتبال کمک کنیم تا تماشاگر از فوتبال لذت ببرد. خیلی هزینه داده ام ولی خوشحالم در خیلی از پرسشها ۱۰ سال جلوتر بودم. برنامه نود خیلی به فوتبال کمک کرده است ولی در سه چهار سال اخیر به سمتی رفت که ضرر کرد.

قلعه نویی در آخر و در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه چه توصیه ای جهت علی کریمی دارد؟ گفت: من نمی توانم به کریمی توصیه داشته باشم. کریمی یکسری اعتقاداتی دارد که می خواهد حرفهایش را بزند ولی او باید طوری حرف بزند که مخاطب حرفش را قبول کند. ان شاءالله کریمی آرامش بیشتری داشته باشد. اینرا می گویم امیدوارم به کسی بر نخورد. هر لحظه عالی ترین مربیان دنیا هافبک های بازیساز بوده اند. کریمی هم می تواند از عالی ترین مربیان خوب باشد مثل پروین و گواردیولا. کریمی می تواند از عالی ترین مربیان کشور عزیزمان ایران بشود و حیف است این نسل از دست برود. یک روز در سئول ۱۳ بازیکن را کنار گذاشتند و بعد از آن یک خلاء ایجاد شد. کریمی ها، مرفاوی ها آینده فوتبال هستند. من در فوتبال خیلی اذیت شدم چون می خواستم حرف حق بزنم. ولی الان می گویم آقای کریمی آرامش بیشتری داشته باش و حرفت را با آرامش بیشتری بزن و در اتاق دربسته با تاج و ساکت حرفهایتان را بزنید و بعد اگر بازهم به نتیجه نرسیدید طوری حرف بزنید که فوتبال ضرر نکند.

واژه های کلیدی: سرمربی | برنامه | فوتبال | مسابقه | استقلال | استقلال | علی کریمی | سرمربی تیم ذوب آهن

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs