بی خطر مسابقه کلن هوفنهایم بوندس لیگا آلمان

بی خطر: مسابقه کلن هوفنهایم بوندس لیگا آلمان

سلوک تدریجی یک زن

رگ خواب یعنی به‌دست آوردن قلق آدم‌ها. یعنی اگر بدانیم آدم‌های اطرافمان از چه رفتارهایی خوششان می‌آید و از چه رفتارهایی بدشان، بهتر می‌توانیم با آنها رابطه برقرا..

ادامه مطلب

مطلعیم عربستان در توسعه گروه‌های تروریستی در نزدیکی مرزهای کشور عزیزمان ایران نقش دارد / ظریف

وزیرامورخارجه کشورمان گفت: کشور عزیزمان ایران مطلع است که عربستان سعودی به طور فعال در توسعه گروه‌های تروریستی در نزدیکی مرزهای شرقی و غربی کشور عزیزمان..

ادامه مطلب

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (471)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ه..

ادامه مطلب

وزارت خارجه آمریکا حادثه‌ تروریستی پایتخت کشور عزیزمان ایران را محکوم کرد

وزارت خارجه‌ی آمریکا منشتر شدن بیانیه‌ای حملات تروریستی روز چهارشنبه در پایتخت کشور عزیزمان ایران را محکوم کرد. وزارت خارجه آمریکا اتفاق تروریس..

ادامه مطلب

آهنگ رشد اقتصاد جهانی شتاب می‌گیرد

بانک جهانی در بروزترین به‌روزرسانی گزارش دورنمای اقتصادی جهانی خود با اشاره به رشد فعالیت تولیدی و تجارت، اصلاح اعتماد بازار و زیاد کردن قیمت‌های کالا، ..

ادامه مطلب

ازدواج دوباره همسران طلاق گرفته بعد از یک اسیدپاشی

مرد جوان که با همدستی همسرش جهت انتقامجویی از یک مغازه دار نقـشه اسیدپاشی طرح کرده بود، چند سال بعد از این اتفاق زمانی که به شیراز بازگشتند، دستگیر ش..

ادامه مطلب

استقلالی ها منتظر، منتظری نباشند ، داستان تکراری بازگشت پژمان

این روزها دوباره اخباری در رابطه با بازگشت پژمان منتظری به استقلال شنیده می‌شود. داستان تکراری بازگشت پژمان / استقلالی ها منتظر، منتظری ن..

ادامه مطلب

متهم پرونده اغفال زنان به دام افتاد

ماموران عملیات پلیس اطلاعات و امنیت ناجا با همکاری و اعتماد چند نفر از ljil قربانیان پرونده اغفال زنان، مجرم پرونده خیابان شیخ بهایی پایتخت کشور عزیز..

ادامه مطلب