بی خطر مسابقه کلن هوفنهایم بوندس لیگا آلمان

بی خطر: مسابقه کلن هوفنهایم بوندس لیگا آلمان

برنامه مرحله یک شانزدهم جام حذفی فوتبال اعلام شد

کمیته مسابقه های برنامه مرحله یک شانزدهم جام حذفی در فصل ۹۷-۹۶ یادواره آزادسازی خرمشهر را اعلام کرد.‏ برنامه مرحله یک شانزدهم جام حذفی فوتبال اعلا..

ادامه مطلب

آدرس پل طبیعت در تهران + سیتی پدیا

پل طبیعت، اولین پل صرفا پیاده رو در ایران می باشد که بوستان آب و آتش و پارک جنگلی طالقانی را به یکدیگر متصل می کند. این پل در ۲۱ مهر ماه ۱۳۹۳ مصادف با عید غدیر..

ادامه مطلب

جهت شاهزادگان سعودی ، بن‌سلمان&quot، زندانی سری &quot

محمد بن سلمان، جهت حبس افسران و شاهزادگان طرفدار ولیعهد برکنار شدۀ عربستان، از زندانی سری استفاده کرد.  زندانی سری "بن سلمان" جهت..

ادامه مطلب

در صورت نیاز در سوریه و عراق وارد عمل می شویم/ در مبارزه با تروریسم از پهباد ب

رئیس جمهور ترکیه طی سخنانی در نشست استانی حزب عدالت و توسعه در مرکز کنگره اکسپوی آنتالیا گفت: در سوریه و عراق تمامی رویدادها و تحرکات را مورد توجه قرار داده و د..

ادامه مطلب

کره شمالی به طور حتم به آزمایش های موشکی خود ادامه خواهد داد

رئیس شرکت سیا آمریکا با بیان اینکه پیونگ یانگ، مطمئنا به آزمایش های موشکی خود ادامه خواهد داد، گفت به همین خاطر انجام آزمایش های تازه این کشور وی را مت..

ادامه مطلب

بهره برداری از خط یک مترو اصفهان تا آخر مرداد

رییس شورای شهر اصفهان گفت: مجوز و منابع مالی خط دو، ملزومات خط سه و توسعه خط یک قطار شهری اصفهان آماده است و امیدواریم شورای پنجم این مسیر را با قوت ..

ادامه مطلب

تشخیص افسردگی با استفاده از تصویرهای پست شده است در شبکه‌های اجتماعی

محققان دانشگاه‌های هاروارد و ورمونت با استفاده از هوش مصنوعی و تصویرهای پست شده است در شبکه‌های اجتماعی موفق به تشخیص علایم افسردگی در مراحل اولیه شدند.&..

ادامه مطلب

تولید داده‌های 3بعدی جهت نمایش دقیق سیستم هدایت الکتریکی قلب

تیمی از دانشمندان با همکاری محقق ایرانی، شیوه‌ای را جهت تولید داده‌های سه بعدی ارائه داده‌اند که سیستم هدایت الکتریکی قلب را با شرح بی‌سابقه نشان می‌دهد. ..

ادامه مطلب