بی خطر مسابقه کلن هوفنهایم بوندس لیگا آلمان

بی خطر: مسابقه کلن هوفنهایم بوندس لیگا آلمان

گواردیولا عالی ترین مربی دنیاست / کونته

آنتونیو کونته، سرمربی ایتالیایی چلسی در مورد دیدار حساس فردا شب تیمش برابر سیتی صحبت کرد. کونته: گواردیولا عالی ترین مربی دنیاست عبارات مهم..

ادامه مطلب

شکایت مدافع المعیذر از نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران به AFC (عکس)

مدافع سابق نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران به واسطه عدم وصول مطالبات خود از این کلوب شکایت خود را به فیفا تسلیم کرد. شکایت مدافع المعیذر از ..

ادامه مطلب

چه می‌کنه این سنگ‌پای ایران!

آمار گمرک از صادرات 34 هزار و 579 کیلوگرم سنگ پا به 8 کشور دنیا (آذربایجان، عراق، کویت، ازبکستان، استرالیا، ترکمنستان، هلند و افغانستان) در پنج ماه او..

ادامه مطلب

انگلیس باید راجع به روند بریگزیت شفاف‌سازی کند / ماکرون

در پی بیانات اخیر ترزا می در فلورانس راجع به روند بریگزیت، مدیر جمهوری فرانسه اعلام کرد، ادامه روند مذاکرات بریگزیت ممکن نیست مگر اینکه انگلیس راجع به ..

ادامه مطلب

تصمیم گیری در خصوص منبع آزمون دستیاری دندانپزشکی تا نیمه مهر

دبیر شورای دندانپزشکی وزارت بهداشت با بیان اینکه مذاکراتی با معاونت آموزشی وزارت بهداشت در خصوص منبع قرار گرفتن کتب ملی دندانپزشکی داشته‌ایم، گفت: ب..

ادامه مطلب

بی‌نظم و آسیب‌پذیر , دفاع پرسپولیس بدون سیدجلال

به گزارش خبرآنلاین؛ پرسپولیس جهت دومین هفته متوالی موفق به پیروزی نشد و این بار در اصفهان و برابر سپاهان متوقف شد. در این مسابقه ضعف خط دفاعی پرسپولی..

ادامه مطلب

چند زخمی در انفجار در متروی لندن

پلیس انگلیس می‌گوید در پی وقوع انفجار در ایستگاه متروی “پارسونز گرین” در غرب لندن چند تن مجروح شدند. چند زخمی در انفجار در مترو..

ادامه مطلب

احتمال برگزاری آزمون دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی در ۵ شهر از سال آینده

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور اظهار کرد: با پیشنهادی که به معاونت آموزشی وزارت بهداشت داده‌ایم احتمالا از سال آینده از برگزاری آزمون دانشنامه تخصصی و فوق تخ..

ادامه مطلب

اتحادیه اروپا راجع به ترکیه صادق باشد / اردوغان

رئیس جمهوری ترکیه خطاب به اتحادیه اروپا اعلام کرد که اگر آنکارا را به عنوان یک عضو کامل نمی‌خواهد، واضح منظورش را بیان کند. وی موضع ضد ترکیه‌ای سیاس..

ادامه مطلب

سقوط نوجوان مشهدی به چاه 5 متری

به گزارش ایسنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اداره روابط خراسان عمومی شرکت آتش نشانی مشهد، شامگاه چهارشنبه، اتفاق ای مبنی بر سقوط نوجوانی حدوداً 10 ساله..

ادامه مطلب