بی خطر مسابقه کلن هوفنهایم بوندس لیگا آلمان

بی خطر: مسابقه کلن هوفنهایم بوندس لیگا آلمان

پرونده «اهورا» با صدور کیفرخواست به دادگاه ارسال شد

دادستان عمومی و انقلاب رشت از صدور کیفرخواست در پرونده قتل اهورا و ارسال آن به دادگاه خبر داد.  پرونده «اهورا» با صدور کیفرخواست به دادگاه..

ادامه مطلب

کشف یکی از داغ‌ترین سیارات خارج از منظومه شمسی

محققان با استفاده از تلسکوپ فضایی هابل توانستند یکی از داغ‌ترین سیارات خارج از منظومه شمسی را که دمای آن به 2760 درجه سانتیگراد می‌رسد، در فاصله 1730 سال نور..

ادامه مطلب

خشم زیدان از بیانات لینکر

به گزارش ایسنا، رئال مادرید یک شنبه در هفته نهم لالیگا به مصاف ایبار می رود. زین الدین زیدان در نشست خبری پیش از بازی گفت: کریم بنزما بی صبرانه منتظر گل ن..

ادامه مطلب

هشدارهای پلیس راهور جهت طوفان احتمالی پایتخت کشور عزیزمان ایران

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ با اشاره به آینده نگری وزش باد شدید در پایتخت کشور عزیزمان ایران از آماده باش پ..

ادامه مطلب

مهدی جهانگیری همچنان در بازداشت است/ پرونده در حال طی مراحل تحقیقات است ، و

رئیس کل دادگستری استان کرمان می‌گوید مهدی جهانگیری برادر معاون اول رئیس‌جمهور که چندی پیش به خاطر پرسشها مالی بازداشت شده، همچنان در بازداشت به سر می‌..

ادامه مطلب

افزایش قیمت چند خودروی وارداتی

قیمت توسان یک میلیون تومان، النترا یک میلیون تومان و سراتو دو میلیون تومان زیاد کردن یافته هست. افزایش قیمت چند خودروی وارداتی عبارات مهم..

ادامه مطلب

عکس + سبزانگشتی‌ها به سراسر دنیا فرستاده می‌شوند

مسئولان ژاپن قصد دارند با فرستادن سبزانگشتی‌ها به سراسر جهان، باغ‌های ژاپنی در سطح دنیا را نجات دهند. سبزانگشتی ها به سراسر دنیا فرستاده می ش..

ادامه مطلب