بی خطر مسابقه کلن هوفنهایم بوندس لیگا آلمان

بی خطر: مسابقه کلن هوفنهایم بوندس لیگا آلمان

تاکنون پیکر 21 پیکر به خانواده‌ها تحویل داده شده است ، ارسال 224 بافت

تعداد ۲۲۴ بافت انسانی تا کنون از بقایای پیکر جانباختگان سانحه هوایی تهران- یاسوج به پزشکی قانونی ارسال شده است است.  ارسال 224 بافت انس..

ادامه مطلب

با گروه‌های مرجع مشورت کردیم / توضیحات سخنگوی شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به گزینش شهردار

سخنگوی شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه در میان گزینه‌های فعلی شهرداری افرادی هستند که پیش از این به وسیله مراجع ذی‌صلاح رد شد ..

ادامه مطلب

واجدان شرایط سال گذشته، امسال ۱۰ درصد زیاد جریمه می‌شوند ، آخرین شر

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح در خصوص شیوه پرداخت جریمه غیبت سربازی اعلام کرد: کماکان دو روش نقدی و اقساطی جهت پرداخت جریمه قابل..

ادامه مطلب

باید از دستگاه‌ها پرسید جهت اجرای منشور ۱۵ ماده‌ای محیط زیست چه کردید؟ / فعال محیط زیست

به اعتقاد محمدرضا درویش پیگیری اجرای مفاد منشور ۱۵ ماده‌ای محیط زیست که از سوی رهبری ابلاغ شد، از سوی رسانه‌ها و مردم مهم‌ترین کاری است که باید امسال در ح..

ادامه مطلب

«دستور فیلترینگ مربوط به قبل از اغتشاشات است» / اخطار دادستانی به و

دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه اعلام کرد: از سوی دادستانی کل کشور به مسئولین وزارت ارتباطات اخطار داده شده است که برطرف فیلتر اینستاگرام بر خلاف مو..

ادامه مطلب

هشدارهای پلیس راهور جهت طوفان احتمالی پایتخت کشور عزیزمان ایران

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ با اشاره به آینده نگری وزش باد شدید در پایتخت کشور عزیزمان ایران از آماده باش پ..

ادامه مطلب

بهره برداری از خط یک مترو اصفهان تا آخر مرداد

رییس شورای شهر اصفهان گفت: مجوز و منابع مالی خط دو، ملزومات خط سه و توسعه خط یک قطار شهری اصفهان آماده است و امیدواریم شورای پنجم این مسیر را با قوت ..

ادامه مطلب

در کمیسیون قضایی مجازات اعدام محکومین مواد مخدر محدودتر شد

یک عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با اشاره به بررسی اصلاح بند ت ماده واحده قانون مواد مخدر و کم کردن مجازات اعدام محکومین گفت:‌ با اضافه شدن دو شرط وزنی ..

ادامه مطلب

گفتگو با پیرمرد‌ فال‌فروشی که هوادار روحانی است

در روزهای داغ فضای تبلیغات انتخاباتی، تصویر و فیلم پیرمرد فا‌ل‌فروشی که فال‌هایش را جهت حمایت از حسن روحانی بین مردم پخش می‌کرد، دست به دست می‌شد. پیرم..

ادامه مطلب