بی خطر مسابقه کلن هوفنهایم بوندس لیگا آلمان

بی خطر: مسابقه کلن هوفنهایم بوندس لیگا آلمان

سقوط قیمت سکه به مرز 3 میلیون و 400 هزار تومان

فعالان بازار و کارشناسان اقتصادی آینده نگری کرده بودند با اعلام سیاست های تازه ارزی و بازگشایی صرافی ها، و البته آزاد شدن ارز، حباب بازار طلا و ارز بترک..

ادامه مطلب

دلار هم چنان کاهشی ، تداوم افزایش بورس‌های جهانی

به کمک اتخاذ سیاست های محرک اقتصادی در چین و انتشار صورت درآمدهای شرکت های آمریکایی، روندی صعودی بورس های جهانی امروز نیز ادامه یافت.  تد..

ادامه مطلب

۳۰ / قطع سیستم‌های سرمایشی ادارات پایتخت کشور عزیزمان ایران از ساعت ۱۳

کمبود ۶۰ درصدی تولید برق از منابع آبی موجب شد تا دولت به فکر راهکارهایی جهت کم کردن مصرف باشد؛ به همین جهت نیز روز گذشته وزیر کشور اعلام کرد که باید ..

ادامه مطلب

قیمت ارز با فشار سیاسی ارزان نمی‌شود / ترکان

مشاور مدیر جمهوری در امورهماهنگی نوسازی بافت‌های فرسوده و ناپایدار شهری با تاکید بر اینکه «ارزان نگه داشتن قیمت ارز با فشارهای سیاسی غیرممکن است»، گف..

ادامه مطلب

مردم دلواپس تحویل سکه‌های پیش فروشی نباشند ، شرح طرح فروش اوراق سکه

تفاهم سه جانبه بانک مرکزی، بورس کالا و کارگزاری بانک ملی جهت انتشار عرضه اوراق سلف استاندارد سکه‌های پیش فروش شده است در حالی به امضا رسیده که بزودی ..

ادامه مطلب

بدهکار بزرگ بانکی از کشور عزیزمان ایران فرار کرد ، کلاهبرداری هزار و 400 میلیاردی اعضای یک خانواده از 8 بانک

حدود ۸ سال از کشف یک فساد کلان بانکی که حکایت از کلاهبرداری هزار و ۴۰۰ میلیاردی اعضای یک خانواده از ۸ بانک دولتی و شخصی دارد، می‌گذرد ولی تعلل در پیگیری ..

ادامه مطلب

رکود عمیق در بازار طلا

رئیس اتحادیه طلا و جواهر پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: بازار طلا و جواهر با رکود عمیقی مواجه هست؛ به گونه‌ای که خرید و فروش طلا جز هزینه جهت طلافروشان دستاو..

ادامه مطلب

اعلام شرح قیمت کرایه تاکسی ها در سال ۹۷

لایحه قیمت کرایه تاکسی در کمیسیون عمران شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران به تصویب رسید و در نوبت طرح در صحن شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران است. ..

ادامه مطلب

خطر جنگ ارزی وجود ندارد

رییس صندوق بین المللی پول گفت: سیاست های دولت دونالد ترامپ جنبش جنگ ارزی را در بر ندارد.  خطر جنگ ارزی وجود ندارد عبارات مهم : صندوق ریی..

ادامه مطلب

نفت از افزایش بازماند

قیمت نفت روز پنج‌شنبه تحت تاثیر رشد زیاد ارزش دلار که گزارش کم کردن ذخایر نفت آمریکا را تحت‌الشعاع قرار داد، کم کردن یافت.  نفت از افزای..

ادامه مطلب