بی خطر مسابقه کلن هوفنهایم بوندس لیگا آلمان

بی خطر: مسابقه کلن هوفنهایم بوندس لیگا آلمان

کشف جسد یک جوان 27 ساله در رودخانه پل زال اندیمشک

مدیرعامل شرکت آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اندیمشک از کشف جسد یک جوان 27 ساله در رودخانه پل زال اندیمشک خبر داد. کشف جسد یک جوان 27 ساله د..

ادامه مطلب

مرگ یک کولبر در ارتفاعات پیرانشهر بر اثر گرفتار شدن در بهمن

یک کولبر ۴۰ ساله بر اثر گرفتار شدن در بهمن در ارتفاعات «کانی‌خدای پیرانشهر» جان خود را از دست داده‌است. مرگ یک کولبر در ارتفاعات پیرانشهر بر اثر..

ادامه مطلب

واژگونی تویوتا 25 کشته و مصدوم بر جای گذاشت

سخنگوی اورژانس کشور از مصدومیت 20 نفر و کشته شدن 5 نفر در اتفاق واژگونی خودروی تویوتا در زاهدان خبر داد. واژگونی تویوتا 25 کشته و مصدوم بر ج..

ادامه مطلب

پرونده «اهورا» با صدور کیفرخواست به دادگاه ارسال شد

دادستان عمومی و انقلاب رشت از صدور کیفرخواست در پرونده قتل اهورا و ارسال آن به دادگاه خبر داد.  پرونده «اهورا» با صدور کیفرخواست به دادگاه..

ادامه مطلب

سقوط نوجوان مشهدی به چاه 5 متری

به گزارش ایسنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اداره روابط خراسان عمومی شرکت آتش نشانی مشهد، شامگاه چهارشنبه، اتفاق ای مبنی بر سقوط نوجوانی حدوداً 10 ساله..

ادامه مطلب

تصاویر ، دزدی از بانک با ماسک ترامپ!

دو برادر ایتالیایی در هنگام دزدی از یک خودپرداز جهت اینکه شناسایی نشوند از ماسک دونالد ترامپ استفاده کردند. پلیس این دو نفر را شناسایی و دستگیر کرد. ..

ادامه مطلب

ازدواج دوباره همسران طلاق گرفته بعد از یک اسیدپاشی

مرد جوان که با همدستی همسرش جهت انتقامجویی از یک مغازه دار نقـشه اسیدپاشی طرح کرده بود، چند سال بعد از این اتفاق زمانی که به شیراز بازگشتند، دستگیر ش..

ادامه مطلب

متهم پرونده اغفال زنان به دام افتاد

ماموران عملیات پلیس اطلاعات و امنیت ناجا با همکاری و اعتماد چند نفر از ljil قربانیان پرونده اغفال زنان، مجرم پرونده خیابان شیخ بهایی پایتخت کشور عزیز..

ادامه مطلب

فوت یک کارگر مریوانی در تونل متروی پایتخت کشور عزیزمان ایران

صبح هفتم خرداد، یک کارگر مریوانی که راننده جرثقیل در پایتخت کشور عزیزمان ایران بود، بر اثر اتفاق کار جان خود را از دست داد.  فوت یک کارگر ..

ادامه مطلب

مرد ترکیه‌ای قربانی نیت شیطانی

مرد جوان که کارفرمای اهل ترکیه خود را در مزرعه‌ای کشته و به کشور عزیزمان ایران گریخته بود‌ بازداشت شد. متهم در جریان تحقیقات مدعی بود چون مرد میانسال قصد د..

ادامه مطلب