بی خطر مسابقه کلن هوفنهایم بوندس لیگا آلمان

بی خطر: مسابقه کلن هوفنهایم بوندس لیگا آلمان

مجلس در لایحه مبارزه با تروریسم طبق تدابیر رهبری عمل می کند / لاریجانی

رییس مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس راجع به لایحه الحاق کشور عزیزمان ایران به کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم (CFT) براساس تدابیر رهبر معظم انقلاب عم..

ادامه مطلب

کیفرخواست متهم پرونده مدرسه‌ غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران صادر شد

به گزارش ایسنا، عباس جعفری دولت آبادی در حاشیه نشست بررسی اوضاع بهداشت عمومی و امنیت غذایی در رابطه با آخرین اوضاع پرونده مدرسه ای در غرب پایتخت کشور عزی..

ادامه مطلب

جزئیات جلسه کمیسیون آموزش راجع به تعرض به گروهی از دانش‌آموزان

سخنگوی کمیسیون‌ آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به بررسی عنوان تعرض به گروهی از دانش‌آموزان پسر در دبیرستان غیردولتی غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران در جلسه امروز، ..

ادامه مطلب

سرنوشت «بگیر و ببند» گذشته است/ 40 سال است که با هر وسیله ارتباطی مخالفت می کنند ، زیباکلام

صادق زیباکلام استاد علوم سیاسی دانشگاه راجع به فیلترینگ خبر رسان تلگرام اظهار کرد: نزدیک به چهل سال است که نظام جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران با هر..

ادامه مطلب

۱۰ نفر از متهمان آشوب‌های اخیر هنوز در بازداشت هستند / دادستان تهران

دادستان پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به زیاد کردن قیمت ارز طی یک ماه اخیر، با اشاره به بحران ارزی در آخرهای دولت احمدی‌نژاد و این که کشور هر چند سال یک ..

ادامه مطلب

امروز وظیفه ما این است که مراقب انحراف‌ها در جامعه اسلامی باشیم / مطهری

نایب مدیر مجلس شورای اسلامی گفت: اشتباه است فکر کنیم که به هر شکلی عمل کنیم، انقلاب اسلامی حفط می شود. مطهری: امروز وظیفه ما این است که مر..

ادامه مطلب

فرار مالیاتی بعضی افراد برابر با مالیات کارکنان یک وزارت‌خانه است / حسن‌پور

عضو کمیسیون برنامه و بودجه منزل ملت با ابراز تأسف از فرار مالیاتی فراوان در ایران، گفت: زیاد کردن مالیات جهت شرکت‌های بزرگ است. حسن پور: ف..

ادامه مطلب

مهدی جهانگیری همچنان در بازداشت است/ پرونده در حال طی مراحل تحقیقات است ، و

رئیس کل دادگستری استان کرمان می‌گوید مهدی جهانگیری برادر معاون اول رئیس‌جمهور که چندی پیش به خاطر پرسشها مالی بازداشت شده، همچنان در بازداشت به سر می‌..

ادامه مطلب

مطلعیم عربستان در توسعه گروه‌های تروریستی در نزدیکی مرزهای کشور عزیزمان ایران نقش دارد / ظریف

وزیرامورخارجه کشورمان گفت: کشور عزیزمان ایران مطلع است که عربستان سعودی به طور فعال در توسعه گروه‌های تروریستی در نزدیکی مرزهای شرقی و غربی کشور عزیزمان..

ادامه مطلب

در دیدار اصلاح‌طلبان شورا با مدیر دولت اصلاحات چه گذشت؟

نایب مدیر کمیسیون شهرسازی شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران مباحث مطرح شده است در دیدار اعضای اصلاح‌طلب شورای شهر چهارم با مدیر دولت اصلاحات را تشریح ..

ادامه مطلب