بی خطر مسابقه کلن هوفنهایم بوندس لیگا آلمان

بی خطر: مسابقه کلن هوفنهایم بوندس لیگا آلمان

جدال یغما گلرویی و بهمنی بر سر ترانه‌های چاوشی

جنجال های ماجرای انتشار یا عدم انتشار آلبوم تازه محسن چاوشی به خصوص در اینترنت ادامه دارد. بروزترین اتفاق رخ داده در این زمینه هم بحث های پرسروصدایی است ..

ادامه مطلب

کمدین «خنداننده‌شو» مجری شبکه سه شد , مجید افشاری

مجید افشاری کمدین خندوانه که در فصل قبلی مسابقه خنداننده‌شو حضور داشت، با برنامه «ایرانیوم» به شبکه سه می‌آید. مجید افشاری؛ کمدین «خندان..

ادامه مطلب

جمع آدم های بیکار!

و کارگردان آن هم محمدحسین لطیفی خالق«صاحبدلان» باشد، بیننده ترغیب به دیدن سریالی می شود که اطمینان دارد کار با ارزشی است و قطعا جزو مجموعه های پرمخا..

ادامه مطلب

نادر سلیمانی و دخترش در «کودک شو» نسیم

نادر سلیمانی و دخترش همزمان با اعلام فینالست هفته، امشب مهمان خاص برنامه «کودک شو» می‌شوند. نادر سلیمانی و دخترش در «کودک شو» نسیم عبار..

ادامه مطلب

تصاویر) + دومین روز از سی و ششمین جشنواره فیلم فجر (

دومین روز سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر در پردیس سینمایی ملت با نمایش فیلم های شعله ور،بمب و مجموعه فیلمهای کوتاه در پردیس سینمایی ملت برگزار شد. ..

ادامه مطلب

دورهمی به آنتن تلویزیون رسید

پخش سری تازه برنامه‌ی «دورهمی» مهران مدیری از این هفته با تیم تازه و عوض کردن بازیگران و صورت های معروف شروع می‌شود.  دورهمی به آنتن تلویزیون..

ادامه مطلب

فیلمی که تحسین منتقدین را برانگیخت

آغاز اکران عمومی «دانکرک» با تمجید جهانی منتقدین از این ساخته تازه «نولان» به عنوان یک شاهکار سینمایی همراه بوده است. فیلمی که تحسین منتقدین ..

ادامه مطلب

بهترین های «باکس آفیس» طی هفته ای که گذشت

سینمای هالیوود همچنان به تولید انبوه آثار سینمایی ادامه می دهد؛ ولی طبق جدول «باکس آفیس» پرفروشترین ها و محبوب ترین های هالیوود کدامند و چقدر فروخته ا..

ادامه مطلب

سلوک تدریجی یک زن

رگ خواب یعنی به‌دست آوردن قلق آدم‌ها. یعنی اگر بدانیم آدم‌های اطرافمان از چه رفتارهایی خوششان می‌آید و از چه رفتارهایی بدشان، بهتر می‌توانیم با آنها رابطه برقرا..

ادامه مطلب

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (471)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ه..

ادامه مطلب